آموزش ساخت Custom List View در اندروید

در 10 سال گذشته ، اندروید نه تنها با به روزرسانی های پلت فرم با candy-themed بلکه با موفقیت گسترده و غیر منتظره خود ، نامی برای خود رقم زد. در طول عمر خود ، سیستم عامل موبایل open-source با رشد 1.4 میلیارد کاربر فعال و 80٪ تلفن های هوشمند امروزه نرم افزار اندرویدی را اجرا می کنند. بیش از 1 میلیارد تلفن اندرویدی تنها در سال 2014 فروخته شد.

توسعه دهندگان تلفن همراه در جامعه برنامه نویسی اقلیت هستند – تقریباً بیش از 9٪ از کل توسعه دهندگان در جهان هستند که بر اساس بررسی توسعه دهندگان سال 2015 Stack Overflow ، روی دستگاه های تلفن همراه متمرکز شده اند. با این حال ، از این توسعه دهندگان تلفن همراه ، توسعه دهندگان Android گروه بزرگتر را تشکیل می دهند که 44.6٪ خود را به عنوان توسعه دهنده Android معرفی می کنند ، در حالی که 33.4٪ آنها می گویند که برای iOS کار می کنند. با این وجود ، بسیاری از شرکت ها برای یافتن توسعه دهندگان کافی برای تکمیل پروژه های Android خود تلاش می کنند. این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد یافت زیرا تعداد کلی کاربران تلفن های هوشمند – و به ویژه کاربران اندرویدی و برنامه نویسان آموزش دیده اندروید – همچنان رو به رشد است.

ایده های متنوعی برای کسب درآمد از طریق برنامه نویسی اندروید وجود دارد که شما هم می توانید با آموزش اندروید و دانستن آن ایده ها و مهارتها آنها را پیاده سازی کنید که در وب سایت آیزنت از ایده تا اجرا را می توانید در این وب سایت دنبال کنید.

(Visited 2 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *